پیام تبریک شهردار ملارد به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س)

پیام تبریک شهردار ملارد به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س)

08 اسفند 1397 0 comment

 

هواللطیف

أنّا أعطیناک الکوثر...

بیستم جمادی‌الثانی، سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار بزرگ ولایت پذیری، اسوه تقوي و معنويت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها، یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ ایران اسلامي است .
وجود مقدس زهراي مرضيه(س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلي برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است .
اگر چه حيات زنان در ادوار مختلف تاريخ بشري تحولات و چالش هاي فراواني را تجربه كرده است اما دين مبين اسلام با نگاه ارزشي به زن بر تمامي عقايد جاهلي پيرامون شخصيت و منزلت زنان خط بطلان كشيد و ارزش و جايگاه او را عزت و حرمت بخشيد .
ولادت زهـراي اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندي براي تكريـم و تجليـل از مادران و زنان جامعه ایران اسلامي و ترويج ارزش ها، فضائل و كرامات بانوي اول اسلام در فضاي اين سرزمين نوراني است.
اینجانب سالروز میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام والای زن را به تمامی مادران و بانوان شهرم و همکاران ارجمند خصوصاً بانوانی که هم در سنگر خانه و خانواده و هم در محیط جامعه به خدمت مشغولند تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال خواهانم که گام های پسین را قرین پویایی و پایایی بدارد.

علی سلگی
شهردار ملارد

موارد مرتبط