شهرستان ملارد در عملیات کربلای پنج 27 شهید داده است

19 دی ماه سالروز عملیات پیروز مندانه کربلای 5 است پس از پایان این عملیات بود که تلاشهای بین المللی برای پایان دادن به جنگ افزایش یافت .

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ملارد امروز 19 دی ماه سالروز عملیات پیروزمندانه کربلای 5 است ، عملیاتی به گفته ی فرماندهان جنگ بسیار سخت اما به فضل الهی پیروزمندانه معادلات دشمن را برهم زد و پس از این عملیات تلاشهای بین المللی برای پایان دادن به جنگ افزایش یافت . شهرستان ملارد در این عملیاد 27 شهید را تقدیم انقلاب کرده و در کارنامه خود صفحه زررینی را به یادگار گذاشته است . صفحات کتاب شهدای شهرستان ملارد را که ورق زدیم و خاطرات و صایای این شهدا را نگریستیم به عمق افکار ، رشادت ها و عقاید مستحکم این شهدا پی بردیم یکی از این شهدا محمد عبدالملکی است که در بخشی از وصیت نامه خود اینچنین نوشته است : 

ای برادران! رابطه خود را به اهل بیت علیهم السلام بیشتر کنید و لازمه این رابطه شناخت آنهاست که آنها ، نورهدایت و کشتی نجات هستند . خواهشم از شما این هست که قبل از اینکه مرا در قبر بگذارند، دور جنازه ام جمع شوید و زیارت عاشورا بخوانید تا بدن من هم با شما همصدا شود السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع) بگوید ، و بگوید انی سلم لمن سالمکم و حرب لم حاربکم الی یوم القیامه . تا دشمنان بدانند جسم مرده ما هم حسین حسین میگوید .ای مناتفقان ! دست از بدکاری هایتان بردارید که عاقبتی ندارد و دنیارا به حال خود بگذارید و بدنبالش نروید که خود عاشقانه بسوی شما خواهد آمد ولی شما از دنیا دوری کنید .

اسامی شهدای شهرستان ملارد در کربلای 5 به شرح زیر است :

شهید ابولفضل امینی راد
شهید غلامرضا برزگر
شهید جعفربیات
شهید رضا بیات
شهید علی اصغر تقوی
شهید زکریا جان محمدی
شهید علی اصغر جلمیادانی
شهید رضا چهارراهی
شهید اسماعیل حضرتی
شهید غلامعلی خشتابه
شهید محمدرضا خشکباری
شهید حمیدرضا دست برسر
شهید حیدر دوگرلویی
شهید طهماسب سلگی
شهید امیر سورانی
شهید حجت ا... سوری
شهید محمدرضا شوریابی
شهید عباس صالح
شهید علی اکبر طحانی
شهید بهزاد عبدالکریمی
شهید محمد عبدالملکی
شهید بوطالب قربانی
شهید محرمعلی قره جویی دانشمند
شهید محمود قره شیخلو
شهید علی اکبر کوهستانی
شهید محمدرضا محمدزاده
شهید محمد همتی

تماشاخانه تصویر

View the embedded image gallery online at:
http://www.malard.ir/news/4598.html#sigProIda5186df7c7